Menu
Košík

Strúhadlá

Strúhadlá

Výrobky JOLLY sú netoxické a 100% bezpečné pre deti!

JOLLY Herbert elektrické strúhadlo JOLLY Herbert elektrické strúhadlo
Nové Na objednávku
Obsah: 1ks
JOLLY Herbert je elektricky ovládané všestranné strúhadlo. Môže sa použiť na strúhanie školských aj umeleckých ceruziek.JOLLY Herbert je vhodné pre všetky tvary ceruziek a pasteliek s priemerom 6 až 12 mm, či už okrúhle, s tromi alebo šiestimi hranami.Jednoducho nabite batériu pomocou priloženéh..
39,99 €
Bez DPH:33,33 €
Obsah: 1 ks
Navrhnuté špeciálne pre trojhranné pastelky Jolly Supersticks Delta. Vhodné aj pre pastelky Supersticks Classic a všetky grafitové ceruzky Jolly. Čepeľ vysokej kvality je zárukou dlhej životnosti...
3,99 €
Bez DPH:3,33 €
Obsah: 1 ks
Strúhadlo pre dve rôzne hrúbky ceruziek alebo pasteliek. So strúhadlom Sharpy Twin naostríte všetky farebné pastelky a grafitové ceruzky Jolly. Čepeľ vysokej kvality je zárukou dlhej životnosti...
3,49 €
Bez DPH:2,91 €
Obsah: 1 ks
Strúhadlo pre dve rôzne hrúbky ceruziek alebo pasteliek. So strúhadlom Sharpy Twin naostríte všetky farebné pastelky a grafitové ceruzky Jolly. Čepeľ vysokej kvality je zárukou dlhej životnosti. Farby: modrá, zelená, oranžová, fialová, žltá..
3,49 €
Bez DPH:2,91 €
Obsah: 1 ks
Strúhadlo Soft je vhodné pre všetky grafitové ceruzky Jolly a farebné pastelky Supersticks. Čepeľ vysokej kvality je zárukou dlhej životnosti. Farby: modrá, zelená, červená, žltá..
4,05 €
Bez DPH:3,37 €
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)