Menu
Košík

Atramentové náplne

Atramentové náplne

Výrobky JOLLY sú netoxické a 100% bezpečné pre deti!

Obsah: 1 ks
Plniace pero Jollypen je ideálne pre žiakov, ktorí sa učia písať; súčasťou balenia sú aj 3 atramentové náplne Jolly s kráľovskou modrou farbou. Farba: modrá, červená, zelená..
11,99 €
Bez DPH:9,99 €
Obsah: 1 ks
Plniace pero Superinky Start je ideálny pomocník pre žiakov, ktorí sa učia písať. Vďaka pogumovanej rukoväti sa veľmi komfortne drží v ruke. Súčasťou balenia sú 3 atramentové náplne Jolly s kráľovskou modrou farbou. Farba: modrá, červená..
11,99 €
Bez DPH:9,99 €
Obsah: 1 ks
Plniace perá Superinky Touch sú zakončené gumenou dotykovou špičkou určenou na ovládanie smartfónov a tabletov, aby displej vašich zariadení ostal čistý. Vďaka ergonomickej, mäkkej rukoväti môžete písať bez toho, aby ste si unavili ruku. Plniace perá Superinky Touch sú vhodné najmä pre začiatočníkov..
13,99 €
Bez DPH:11,66 €
Obsah: 1 ks
Atraktívny kovový vzhľad je skutočne štýlový! Súčasťou balenia sú 3 atramentové náplne Jolly s kráľovskou modrou farbou...
13,99 €
Bez DPH:11,66 €
Obsah: 1 ks
Noste v peračníku aj kúsok prírody! Pero z lakovaného javorového dreva v kombinácii s farebným uzáverom a prstencam. Súčasťou balenia sú 3 atramentové náplne Jolly s kráľovskou modrou farbou...
13,99 €
Bez DPH:11,66 €
Obsah: 2 ks
Kvalita atramentových náplní Jolly s kráľovskou modrou farbou bola nespočetne veľakrát overená a môžete sa spoľahnúť, že z týchto náplní budú spoľahliví školskí pomocníci. Obsah: 2 balenia s 6 náplňami v blistrovom balení..
3,49 €
Bez DPH:2,91 €
Obsah: 1 ks
Guľôčkové pero s gumou - píšte a potom vymažte! Je 4-farebné, jednoduché a spoľahlivé!Vďaka Guľôčkovému 4-farebnému peru s gumou od JOLLY je teraz opravovanie malých chýb veľmi jednoduché. Pero sedí pohodlne v ruke a ľahko sa používa. Náplne do guľôčkového pera sú k dispozícii samostatne - jedn..
5,49 €
Bez DPH:4,58 €
Obsah: 5 ks
Náplne do guľôčkového  pera sú k dispozícii samostatne - jednoducho ich vymeňte!Farby:  2x modrá, červená, zelená, čierna..
4,49 €
Bez DPH:3,74 €
Obsah: 2 ks
S korektormi na atrament značky Jolly opravíte menšie aj väčšie chyby úplne bez námahy! Najlepšie výsledky dosiahnete vtedy, ak ho používate na atramentové náplne Jollypen. Dokonalé opravy s korekčným perom v kráľovskej modrej farbe. Korektor na atrament s tenkou zaoblenou špičkou na exaktné a úpln..
2,99 €
Bez DPH:2,49 €
Obsah: 2 ks
S korektormi na atrament značky Jolly opravíte menšie aj väčšie chyby úplne bez námahy! Najlepšie výsledky dosiahnete vtedy, ak ho používate na atramentové náplne Jollypen. Dokonalé opravy s korekčným perom v kráľovskej modrej farbe. Korektor Tintendoktor XL s hrubou špičkou v tvare dláta je ideáln..
2,99 €
Bez DPH:2,49 €
Atramentové náplne Jollypen NÁHRADNÉ NÁPLNE - červená
Na objednávku
Obsah: 1 ks
Kvalita atramentových náplní Jolly s červenou farbou bola nespočetne veľakrát overená a môžete sa spoľahnúť, že z týchto náplní budú spoľahliví školskí pomocníci. Obsah: 8 balenia s 6 náplňami v kartónovej škatuľke..
7,49 €
Bez DPH:6,24 €
Atramentové náplne Jollypen NÁHRADNÉ NÁPLNE - čierná
Na objednávku
Obsah: 1 ks
Kvalita atramentových náplní Jolly s čiernou farbou bola nespočetne veľakrát overená a môžete sa spoľahnúť, že z týchto náplní budú spoľahliví školskí pomocníci. Obsah: 8 balenia s 6 náplňami v kartónovej škatuľke..
7,49 €
Bez DPH:6,24 €
Zobrazené 1 až 12 z 20 (2 stránok)