Menu
Košík
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu! Viac tu

O nás

O nás

V roku 2019 sme sa v našej firme začali zaujímať o produkty, ktoré by sme chceli priniesť na slovenský a český trh. Vedeli sme, že chceme skúsiť niečo pre deti, keďže ich aj máme a zároveň chceme priniesť vysokú kvalitu výrobkov, ktorou dokážeme našim zákazníkom zaručiť spokojnosť, spoľahlivosť a bezpečnosť. Okrem toho sme pri výbere dbali na to, aby boli tieto produkty šetrné k prírode a aby sa vyrábali v súlade s ekologickými princípmi. Po dlhšom uvažovaní padlo rozhodnutie na výrobky rakúskej značky Jolly. Spojili sme sa  výrobcom v Rakúsku a po dohodnutí spolupráce sa spoločnosť Boma Trade, s.r.o. stala od roku 2020 výhradným distribútorom tejto značky pre Slovenskú a Českú republiku.

Našim cieľom je vytvoriť kvalitný e-shop s najlepšími službami pre zákazníka. Našim zákazníkom zabezpečujeme rýchlu dostupnosť tovaru za férové ceny a pre našich najmenších prinášame produkty, ktoré im pri kreslení, písaní alebo maľovaní vyčaria radosť a úsmev na tvári a budú pre nich bezpečné. Zároveň sa budeme snažiť dostať produkty značky Jolly aj do kamenných obchodov, a teda čo najbližšie k Vám zákazníkom.

Veríme, že prepojením týchto dvoch ciest budú naše výrobky dostupné pre každého a bude možné si ich kúpiť 7 dní v týždni počas 365-tich dní v roku.

My v spoločnosti Boma Trade, s.r.o. sme presvedčení o tom, že naše deti si zaslúžia kvalitné a bezpečné výrobky a sme radi, že dnes práve prostredníctvom značky JOLLY to vieme garantovať.

Váš team
Boma Trade, s.r.o.